Najdete nás: U Pošty 1098/6, Praha 8
ukázat na mapě

Bohoslužby opět veřejné!

Aktuálně je opět možno konat veřejné bohoslužby, ovšem pouze do limitu 15 osob a za dodržení předepsaných hygienických opatření (roušky, dezinfekce rukou, dvoumetrové odstupy mezi nečleny jedné domácnosti… ). Kdo se bohoslužeb v neděli 3. května touží velmi zúčastnit, nechť se co nejrychleji ozve faráři sboru Romanu Mazurovi na mobil 777 823 540 či e-mail roman.mazur@outlook.cz. V odpovědi se dozví, zda se ještě do limitu 15 osob vejde. Přednost budou mít nejstarší členové sboru bez přístupu k on-line bohoslužbám na internetu, i tak však pravděpodobně zbude několik volných míst pro zájemce všech generací.

Všichni ostatní mohou od 9:30 hod. sledovat přímý přenos bohoslužeb na youtubovém a facebookovém profilu farářských blogerů Pastoral Brothers. Srdečně zveme!

Ze sborových setkání se i nadále konají pouze ty, které lze uspořádat prostřednictvím telefonu či internetu. Sledujte průběžně aktualizovaný Kalendář akcí.

Faráři jsou ochotni a schopni poskytnout či zprostředkovat členům a přátelům sboru za sebe i jménem sboru v těchto těžkých časech individuální podporu – rozhovor, modlitbu, půjčku, nákup či jinou praktickou výpomoc… Obrátit se na ně můžete telefonicky: 777 823 540 (Roman Mazur), 606 660 028 (Jakub Malý).