Poděkování dobrovolníkům
🙏 Sešli jsme se u dobrého jídla a pití, abychom poděkovali našim skvělým dobrovolníkům. Zapojují se do všech aktivit při bohoslužbách, během týdne i na všech sborových akcích. Bez jejich práce, nasazení, služby a obětavosti by bylo naše společenství po všech stránkách mnohem chudší.
Děkujeme, moc si toho vážíme. 🫶
"Komukoli prospěti můžeš, prospívej rád, možno-li celému světu. Sloužiti a prospívati je vlastnost vznešených.“
J. A. Komenský